Техномаркет - ELECTROLUX ERT-1501 FOW3 ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX ERT-1501 FOW3 ЛАДИЛНИК


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740248
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

ЛАДИЛНИК СО ВНАТРЕШНА КОМОРА КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 118 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 18Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ ЛЕД СВЕТЛО СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/55/60

Слични производи