Техномаркет - HITACHI 32HB6T41A 32" SMART LED TV

HITACHI 32HB6T41A 32" SMART LED TV


Производител: HITA^I
Шифра: 740249
Достапност: залиха
Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

32"(80 СМ) HD READY SMART LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИJА 1366Х768 ЗВУК: 2X 6W СО DTS HD ТУНЕРИ DVB-T/C WIFI READY МРЕЖНО ПОВРЗУВАЊЕ: RJ-45 DLNA 1.5 КОНЕКЦИJА: USB Х3,HDMI Х1,SCART X1 ДИРЕКНА РЕПРОДУКЦИЈА ОД УСБ

Слични производи