Техномаркет - AMICA 10143.3 ETSDHAQXSP ФУРНА

AMICA 10143.3 ETSDHAQXSP ФУРНА

-16%

Производител: AMICA
Шифра: 740254
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,749 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 65 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А МОЌНОСТ 3100W ФУНКЦИИ- ГРИЛ, ТУРБО ВЕНТИЛАТОР , ГОРЕН И ДОЛЕН ГРЕАЧ ЛЦД ДИСПЛЕЈ СО ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР POP IN POP OUT КОПЧИЊА САМОЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ТРОЈНО, РЕФЛЕКСНО СТАКЛО НА ВРАТАТА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА СЕ ВАДИ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ДИМЕНЗИИ 60X60X57

Слични производи