Техномаркет - WHIRLPOOL WHM-3111 ЗАМРЗНУВАЧ

WHIRLPOOL WHM-3111 ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 740255
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 311 L. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ СИСТЕМ "6 SENSE" OПЦИЈА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 91,6 X 118 X 69,8 CM

Слични производи