Техномаркет - WHIRLPOOL WHM-3911 ЗАМРЗНУВАЧ

WHIRLPOOL WHM-3911 ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 740256
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ 400 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Б КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 20КГ ЗА 24 ЧАСА ЕCO РЕЖИМ НА РАБОТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА УРЕДОТ ВНАТРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ТЕМПЕРАТУРА 3 КОРПИ ДИМЕНЗИИ 91.6X140.5X69.8 ЦМ

Слични производи