Техномаркет - TEFAL B3090542 26CM ТАВА

TEFAL B3090542 26CM ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 740260
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

ТАВА ЗА ГОТВЕЊЕ ИЗРАБОРЕНА ОД ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ ОДНАДВОР И ОДВНАТРЕ ТЕРМО-СПОТ ТОЧКА НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА БЕЗБЕДЕН И ЕКОЛОШКИ ТЕФЛОН, ОСЛОБОДЕН ОД ОЛОВО, КАДМИУМ И ПФОА ГОЛЕМИНА :26СМ

Слични производи