Техномаркет - VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AED

VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AED


Производител: VIVAX
Шифра: 740269
Достапност:
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3,52 KW КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 3,66 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ЛАДЕЊЕ А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА ГРЕЕЊЕ А ЕКОЛОШКИ ПЛИН R410A ПРОТОК НА ВОЗДУХ 578 M3/H НИВО НА ЗВУК ПРИ СТАНДАРДНИ УСЛОВИ (ВЕ) 41DB(A) / (НЕ) 55,5 DB(A), ПОДРАЧЈЕ НА РАБОТА ОД - 7 C ДО 43 C ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА: ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: 800 Х 188 Х 275 ММ / 8.0 КГ НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: 770 Х 300 Х 555 ММ / 30.1 КГ

Слични производи