Техномаркет - MANTA MA424 SMARTWATCH 1.44" BLACK

MANTA MA424 SMARTWATCH 1.44" BLACK


Производител: MANTA
Шифра: 740285
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 1,44 "ЕКРАН НА ДОПИР РЕЗОЛУЦИJА: 128X128 PX ТЕЖИНА: 44G BLUETOOTH: 3,0 КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИJА: 230 MAH ЛИТИУМ-JОНСКИ ПОЛИМЕРНИ, ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ :МИКРОФОН, ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИЦИ, СМС, МУЗИЧКИ ПЛЕЕР, АЛАРМ, СТОПЕРКА

Слични производи