Техномаркет - GEMBIRD CCA-415W-01M 3.5MM TO DOUBLE-STE

GEMBIRD CCA-415W-01M 3.5MM TO DOUBLE-STE


Производител: GEMBIRD
Шифра: 740292
Достапност: залиха
Редовна Цена:
69 ден.

АУДИО КАБЕЛ РАЗДЕЛНИК 3.5ММ СТЕРЕО МАШКО НА 2Х 3.5ММ СТЕРЕО ЖЕНСКО ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М БОЈА БЕЛА

Слични производи