Техномаркет - AS ROYAL OC15 1500W РЕШО

AS ROYAL OC15 1500W РЕШО

-20%

Производител: KUMTEL
Шифра: 740310
Достапност:
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
959 ден.

-ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДНА РИНГЛА ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР МОЌНОСТ 1500W

Слични производи