Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-32LE75T2

VIVAX IMAGO LED TV-32LE75T2


Производител: VIVAX
Шифра: 740320
Достапност:
Цена:
11,499 ден.

SMART цена:
7,999 ден.

ЛЕД ТВ 32"/80СМ КОНТРАСТ 3000:1 МАКС РЕЗОЛУЦИЈА 1366Х768 DVB-T(MPEG4)/T2(H264/H.265) ДИМЕНЗИИ 73.8СМХ47.8СМХ19СМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А HOTEL MODE,CI+ КОНЕКТОРИ: СЛУШАЛКИ 1, SCART 1, HDMI 3, PC AUDIO 1, VGA 1, USB 1, COMPONENT 1

Слични производи