Техномаркет - LAFE LAF-02B 44446 ПЕГЛА

LAFE LAF-02B 44446 ПЕГЛА


Производител: LAFE
Шифра: 740326
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2200W АНТИКАПКОВ СИСТЕМ НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи