Техномаркет - LAFE MRK001-45551 МИКСЕР

LAFE MRK001-45551 МИКСЕР


Производител: LAFE
Шифра: 740332
Достапност:
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
999 ден.

РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 300W 5 БРЗИНИ 2 ВИДА НА МАТАЛКИ

Слични производи