Техномаркет - LAFE PSJ-001 45849 ПРЕСА ЗА КОСА

LAFE PSJ-001 45849 ПРЕСА ЗА КОСА

-46%

Производител: LAFE
Шифра: 740335
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
599 ден.

ПРЕСА ЗА КОСА ТЕМПЕРАТУРА ДО 220СТЕПЕНИ ЈАЧИНА – 32 W COOL TOUCH РАЧКА КОЈА НЕ СЕ ВЖЕШТУВА ВРТЛИВ КАБЕЛ КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ СО КЕРАТИН БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ БОЈА – ЦРНА СО КРЕМ

Слични производи