Техномаркет - PLATINET MICRO SDHC 16GB CLASS10 W/ADAPT

PLATINET MICRO SDHC 16GB CLASS10 W/ADAPT


Производител: PLATINET
Шифра: 740338
Достапност: залиха
Редовна Цена:
429 ден.

SMART цена:
229 ден.

МЕМОРИСКА КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ 16GB МИКРО СД КЛАСА 10 БРЗИНА НА ТРАНСФЕР 10MB/S АДАПТЕР ЗА СТАНДАРДНА СД КАРТИЧКА

Слични производи