Техномаркет - ELECTROLUX ESL-4201 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESL-4201 LO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-31%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740342
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,499 ден.

SMART цена:
16,991 ден.

-МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 5 ПРОГРАМИ -3 ТЕМПЕРАТУРИ ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 51DB ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ВО ЕДЕН ЦИКЛУС 13Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.8/44.6/55

Слични производи