Техномаркет - BOSCH MMBM-7G3M БЛЕНДЕР

BOSCH MMBM-7G3M БЛЕНДЕР


Производител: BOSCH
Шифра: 740359
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,599 ден.

БЛЕНДЕР ОДЛИЧЕН ЗА СМУТИ МОЌНОСТ 350W НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 2 РЕЗЕРВНИ ЧАШИ

Слични производи