Техномаркет - SONY KDL-40WE660BAEP FULLHD SMART LED TV

SONY KDL-40WE660BAEP FULLHD SMART LED TV


Производител: SONY
Шифра: 740361
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

-40"(102СМ) FULL HD LED ТЕЛЕВИЗОР РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080 MOTIONFLOW XR 400 HZ HDR HIGH DYNAMIC RANGE -ВГРАДЕН WIFI YOUTUBE -CLEAR PHASE АУДИО ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ФРЕКВЕНЦИЈА НА ЗВУК -X-REALITY PRO ОБРАБОТКА НА СЛИКА ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН РОДИТЕЛСКА КОНТРОЛА -BRAVIA SYNC -USB СНИМАЊЕ HDD -2X5W ЗВУЧНИЦИ ТЈУНЕР DVB-T / C + АНАЛОГНИ КОНЕКЦИЈА- 2X HDMI, 2X USB,1X АНАЛОГЕН АУДИО ИЗЛЕЗ

Слични производи