Техномаркет - SONY KDL-32WE610BAEP

SONY KDL-32WE610BAEP

-29%

Производител: SONY
Шифра: 740365
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

ТЕНОК ТЕЛЕВИЗОР СО X-REALITY™ PRO, КОПЧЕ ЗА YOUTUBE™ И ВГРАДЕН САБВУФЕР ВИД НА ЕКРАН: LCD ЕКРАН РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАНОТ: 1366X768 ВИД НА ЗАДНО ОСВЕТЛУВАЊЕ: EDGE LED КОМПАТИБИЛНОСТ СО HDR (ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ) ПОДОБРУВАЊЕ НА ОСТРИНАТА: X-REALITY™ PRO ПОДОБРУВАЊЕ НА БОИТЕ: ТЕХНОЛОГИЈА LIVE COLOUR ПОДОБРУВАЊЕ НА ДВИЖЕЊАТА: MOTIONFLOW™ XR 400 HZ (СТАНДАРДНО 50 HZ) ПОДДРШКА ЗА HEVC (ДО 1920X1080/60P 10 БИТА) ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ: 5W + 5W ВИД НА ЗВУЧНИКОТ: ЗВУЧНИК СО ОТВОРЕНА ПРЕДНА ПЛОЧА ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: LINUX ВГРАДЕН МЕМОРИСКИ ПРОСТОР (GB): 4GB INTERNET BROWSER: OPERA (ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЗЕМЈАТА) ПРОДАВНИЦА ЗА АПЛИКАЦИИ (OPERA STORE) WI-FI® СТАНДАРДИ: СЕРТИФИКАТ ЗА WI-FI® 802.11B/G/N HDMI ВЛЕЗОВИ: 2 (2 СТРАНИЧНИ) USB ПРИКЛУЧОЦИ: 2 (2 СТРАНИЧНИ) ДИГИТАЛНИ АУДИО ИЗЛЕЗИ: 1 (СТРАНИЧЕН) ПРИЕМНИK (АНАЛОГЕН): B/G, D/K, I ПРИЕМНИK (ДИГИТАЛЕН): DVB-T/C/ CI+ ДИМЕНЗИИ НА ТЕЛЕВИЗОРОТ СО ДРЖАЧ (Ш X В X Д): 73,1X49,0X18,7 СМ ТЕЖИНА НА ТЕЛЕВИЗОРОТ СО ДРЖАЧ: 6,2 КГ

Слични производи