Техномаркет - GORENJE WHT-621E5X АСПИРАТОР

GORENJE WHT-621E5X АСПИРАТОР


Производител: GORENJE
Шифра: 740372
Достапност:
Редовна Цена:
9,990 ден.

SMART цена:
9,490 ден.

САМОСТОЕН ЅИДЕН КУЈНСКИ АСПИРАТОР УПРАВУВАЊЕ-КОПЧЕ МАКСИМАЛНА БУЧНОСТ: 66 ДБ МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ ПРИ ИЗДУВУВАЊЕ: 576 m³/h ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: C ДИМЕНЗИИ (ШxВxД): 59,8 × 4,2 × 45 СМ

Слични производи