Техномаркет - GORENJE GV-63160 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

GORENJE GV-63160 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: GORENJE
Шифра: 740373
Достапност:
Цена:
23,990 ден.

SMART цена:
22,490 ден.

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ ТЕМПЕРАТУРИ НА МИЕЊЕ: 70, 60, 55, 35 °C 5 ПРОГРАМИ: ИНТЕНЗИВНО МИЕЊЕ; ЕКОНОМИЧНА ПРОГРАМА; ПЛАКНЕЊЕ; DAILY WASH; БРЗА ПРОГРАМА 20 МИНУТИ / 35°C 13 КОМПЛЕТА -SPEEDWASH ФУНКЦИЈА ЗА ПОЛОВИЧНО ПОЛНЕЊЕ ДОПОЛНИТЕЛНО СУШЕЊЕ -ОДЛОЖЕН СТАРТ 0-24 ЧАСА -БРОЈ НА КОРПИ: 2 -КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ (AQUASTOP) ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 11 L

Слични производи