Техномаркет - TEFAL GV-9080DE ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL GV-9080DE ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740385
Достапност: залиха
Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

-ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР ПРИТИСОК НА ПАРЕА 6,5 БАРИ УДАРНА ПАРЕА 380 ГР/МИН ВГРАДЕН СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД БИГОР СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ З ВОДА-

Слични производи