Техномаркет - TEFAL GV-6771EO ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL GV-6771EO ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740387
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,899 ден.

SMART цена:
9,519 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МОЌНОСТ: 2200 W ИЗРАБОТКА НА ПЛОЧАТА: DURILIUM КОНТИНУИРАНА ПАРЕА: 100 G / MIN УДАРНА ПАРЕА: 270 G / MIN ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ПРИТИСОК НА ПАРЕАТА 5,2 БАРИ, ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИНУТИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1,7 M КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 1400 ML ЕКО РЕЖИМ, ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ, СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ ИНДИКАТОР ЗА БИГОР СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БОЈА: ВИОЛЕТОВА ДИМЕНЗИИ (Ш Х В Х Д) : 33,5 Х 21,6 Х 28 СМ ТЕЖИНА: 4,25 КГ

Слични производи