Техномаркет - ORAL B-PAUER D12 VITALITY ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

ORAL B-PAUER D12 VITALITY ЧЕТКА ЗА ЗАБИ


Производител: BRAUN
Шифра: 740392
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ РАБОТА СО БАТЕРИЈА

Слични производи