Техномаркет - TEFAL KO-151530 БОКАЛ

TEFAL KO-151530 БОКАЛ


Производител: TEFAL
Шифра: 740492
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
999 ден.

МАТЕРИЈАЛ- ПЛАСТИКА ИНДИКАТОР ЗА НИВО НА ВОДАТА ПОДВИЖЕН КАПАК ВРТЛИВА ОСНОВА ЗА 360 СТЕПЕНИ ЗАФАТНИНА 1,5 ПОКРИЕН ГРЕЈАЧ ПРЕГРАДА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ФУНКЦИЈА "ON / OFF" (ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ) ЗАМЕНЛИВ ФИЛТЕР АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи