Техномаркет - PANASONIC TX-32ES500E

PANASONIC TX-32ES500E


Производител: PANASONIC
Шифра: 740497
Достапност:
Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

-32"(81СМ)HD READY SMART LED TV РЕЗОЛУЦИЈА 1366Х768 СКЕНИРАЊЕ MOTION 600 HZ (BMR) WEB BROWSER, VOICE GUIDANCE WIRELESS LAN ВГРАДЕН ВИСОК КОНТРАСТ ИЗЛЕЗНА СНАГА НА ЗВУЧНИЦИ(10 W X 2) ТЈУНЕР DVB-T/T2/DVB-C

Слични производи