Техномаркет - ELECTROLUX ZPFALLFLR ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ZPFALLFLR ПРАВОСМУКАЛКА

-25%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740503
Достапност:
Редовна Цена:
7,299 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

МОЌНОСТ: 2200W ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ МЕХАНИЧКИ ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕЌИЧКА МЕКИ ОБЛОГИ НА ТРКАЛАТА ВРЕЌИЧКА S-BAG CLASSIC LONG PERFORMANCE ЧЕТКА И ДОДАТОЦИ РАДИУС НА РАБОТА: 9M НИВО НА БУЧАВОСТ: 77DB ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A

Слични производи