Техномаркет - ELECTROLUX ZUOALLFLR+ ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX ZUOALLFLR+ ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 740504
Достапност: залиха
Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА МОЌНОСТ 750 W КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА 5Л ТИП НА ФИЛТЕР-АНТИАЛЕРГИСКИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 12М НИВО НА БУЧАВОСТ 66 ДБ МЕТАЛНИ ТЕЛЕСКОПСКИ ЦЕВКИ

Слични производи