Техномаркет - KINGSTON USB 3.0 16GB GENERATION 4

KINGSTON USB 3.0 16GB GENERATION 4


Производител: KINGSTON
Шифра: 740512
Достапност:
Редовна Цена:
279 ден.

УСБ ДРАЈВ КАПАЦИТЕТ 16GB УСБ 3.0/2.0 ИНТЕРФЕЈС БРЗИНА НА ЧИТАЊЕ 40MB/S, БРЗИНА НА ЗАПИС 10MB/S ДИМЕНЗИИ: 67.3MM X 21MM X 10.1MM РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: 0°C TO 60°C СКЛАДИШНА ТЕМПЕРАТУРА: -20°C TO 85°C БОЈА БЕЛО СО ТЕМНО СИНА

Слични производи