Техномаркет - GEMBIRD CCPUSB3AMAF6 USB3.0 1.8M EXT.

GEMBIRD CCPUSB3AMAF6 USB3.0 1.8M EXT.


Производител: GEMBIRD
Шифра: 740529
Достапност:
Редовна Цена:
249 ден.

УСБ КАБЕЛ ПРОДОЛЖЕН УСБ A МАШКО НА УСБ А ЖЕНСКО УСБ 3.0 СТАНДАРД БРЗИНА НА ТРАНСФЕР ДО 600MBPS ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.8М БОЈА ЦРНА

Слични производи