Техномаркет - HANTOL 90W AV CAR UNIVERSAL POWER ADAPTE

HANTOL 90W AV CAR UNIVERSAL POWER ADAPTE


Производител: HANTOL
Шифра: 740555
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП, ЗА АВТОМОБИЛ МОЌНОСТ 90W, 10 РАЗЛИЧНИ ПРИКЛУЧОЦИ ЗА ЛАПТОП УСБ ПРИКЛУЧОК ЗА ПОЛНЕЊЕ 5V/1A ВЛЕЗЕН НАПОН ОД 12-24V DC

Слични производи