Техномаркет - ECG S-199 ТОСТЕР

ECG S-199 ТОСТЕР


Производител: ECG
Шифра: 740613
Достапност: залиха
Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

-ТОСТЕР МОЌНОСТ 1100W 8 СЕНДВИЧИ ВО ФОРМА НА ТРИАГОЛНИК НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ДИЗАЈН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи