Техномаркет - ECG MH-178 МУЛТИГОТВАЧ

ECG MH-178 МУЛТИГОТВАЧ


Производител: ECG
Шифра: 740616
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,199 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

МУЛТИГОТВАЧ МОЌНОСТ 1500W 9 ФУНКЦИИ НА ГОТВЕЊЕ, ПЕЧЕЊЕ, ПАРЕА, ГРИЛ КАПАЦИТЕТ НА САД 9L РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА (50'-240') НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА

Слични производи