Техномаркет - ECG ZS-08 МАШ. ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ

ECG ZS-08 МАШ. ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ


Производител: ECG
Шифра: 740619
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
599 ден.

-МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОЦИ-МАСЛО ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ, AC АДАПТЕР, ЧЕТКА БЕЗЖИЧНА УПОТТРЕБА 50-60МИН -NI-MH БАТЕРИЈА: 300MAH ИНДИКАТОР ЗА ОПТОВАРУВАЊЕ

Слични производи