Техномаркет - ECG NZ-212 ПЕГЛА

ECG NZ-212 ПЕГЛА


Производител: ECG
Шифра: 740631
Достапност:
Редовна Цена:
899 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 1200W УДАРНА ПАРЕА 13ГР/МИН НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА КОНТИНУИРАНА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ПАРЕАТА РАСПРСКУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 170 Мl

Слични производи