Техномаркет - ECG NZ-190 ПЕГЛА

ECG NZ-190 ПЕГЛА


Производител: ECG
Шифра: 740632
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,349 ден.

SMART цена:
849 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2000W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 220 МЛ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2М ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА НЕЛЕПЛИВА ПЛОЧА

Слични производи