Техномаркет - INDESIT UI-6 1 W ЗАМРЗНУВАЧ

INDESIT UI-6 1 W ЗАМРЗНУВАЧ


Производител: INDESIT
Шифра: 740637
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,589 ден.

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ ОД 232 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A + КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T БРОJ НА ФИОКИ 6 ИЗДРЖЛИВОСТ ДО 14 Ч БЕЗ ЕЛ.ЕНЕРГИJА БОJА БЕЛА НИВО НА БУЧАВА ОД 40 DB ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 167 X 59,5 X 64,5 CM

Слични производи