Техномаркет - PANASONIC KX-TSC11FXW

PANASONIC KX-TSC11FXW


Производител: PANASONIC
Шифра: 740640
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

PANASONIC KX-TSC11FXW ЖИЧЕН ТЕЛЕФОН БЕЛА БОЈА LCD ДИСПЛЕЈ СО ID НА ПОВИКУВАЧОТ ЧАСОВНИК МЕМОРИЈА ЗА 50 ПОВИЦИ 50 БРОЕВИ ЗА БРЗО БИРАЊЕ ПОВТОРНА ЛИСТА КОПЧЕ ЗА НАВИГАЦИЈА

Слични производи