Техномаркет - ISKRA S3A МИКСЕР СО САД

ISKRA S3A МИКСЕР СО САД

-28%

Производител: ISKRA
Шифра: 740649
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

-МИКСЕР СО САД TURBO ФУНКЦИЈА 5 БРЗИНИ 2 МАТАЛКИ ЗА ТЕСТО 2 МАТАЛКИ ЗА МИКСИРАЊЕ ЕРГОНОМИЧЕН ДИЗАЈН ЈАЧИНА 200 ВАТИ

Слични производи