Техномаркет - TEFAL FV-5615 ПЕГЛА

TEFAL FV-5615 ПЕГЛА

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 740655
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,299 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2600W УДАРНА ПАРЕА 200 ГР/МИН НЕЛЕПЛИВА DULIRIUM САМОЧИСТЕЧКА КЕРАМИЧКА ПЛОЧА АВТОИСКЛУЧУВАЊЕ(30 СЕК. ПО ПРЕВРТУВАЊЕТО, 8 МИНУТИ ПО НЕДВИЖЕЊЕ) СИСТЕМ ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА БИГОР /TURBO PRO ANTI CALC

Слични производи