Техномаркет - ROWENTA RO-3953 ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO-3953 ПРАВОСМУКАЛКА

-28%

Производител: ROWENTA
Шифра: 740656
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
4,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА ПОГОДНА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕПИСИ КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА-3 Л НИВО НА БУЧАВОСТ 79 DB ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А КЛАСА МОЌНОСТ 750W ДОДАТОЦИ-ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ, ПРАШИНА И НЕДОСТАПНИ МЕСТА, ЧЕТКА ЗА МЕБЕЛ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА ВИСОКО НИВО НА ФИЛТРАЦИЈА РАДИУС НА РАБОТА 8,8М

Слични производи