Техномаркет - TEFAL HB-658838 HBL 1000W ПАСАТОР

TEFAL HB-658838 HBL 1000W ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740660
Достапност:
Редовна Цена:
3,199 ден.

-ПАСАТОР МОЌНОСТ 700W ДОДАТОЦИ-СЕЦКО И ДОПОЛНИТЕЛЕН САД-ДОЗЕР ДУПЛИ НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи