Техномаркет - TEFAL HB 833138 600W ПАСАТОР

TEFAL HB 833138 600W ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740661
Достапност:
Редовна Цена:
3,899 ден.

-ПАСАТОР МОЌНОСТ 600 W ДОДАТОЦИ СЕЦКО, ДОПОЛНИТЕЛЕН САД-ДОЗЕР, МАТАЛКА НОЖ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи