Техномаркет - TEFAL- B3311952 WOK ТАВА

TEFAL- B3311952 WOK ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 740664
Достапност:
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
599 ден.

ВОК ТАВА ДИЈАМЕТАР 28 СМ ПОГОДНА ЗА ГОТВЕЊЕ НА ЕЛ. РИНГЛА, ИНДУКЦИЈА, ПЛИН, КЕРАМИКА, ПЕЧКА И СЛ. TITANIUM PRO ПОДЛОГА ИЗДРЖЛИВА ОДНАДВОР И ОДВНАТРЕ THERMO-SPOT ПОКАЖУВАЧ ЗА ИДЕАЛНАТА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ГОТВЕЊЕ ИЗДРЖЛИВА РАЧКА БОЈА-ЦРВЕНА

Слични производи