Техномаркет - K3053112 VIOLET ШИШЕ TEFAL

K3053112 VIOLET ШИШЕ TEFAL


Производител: TEFAL
Шифра: 740666
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
699 ден.

СТАКЛЕНО ШИШЕ КАПАЦИТЕТ 1 Л КАПАЧЕ ЗА ЗАТВАРАЊЕ ВИСОКОКВАЛИТЕТНО СТАКЛО ГЕЛ ЗА ЛАДЕЊЕ КОЈ ЈА ОДРЖУВА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ТЕЧНОСТА ДО 4 ЧАСА

Слични производи