Техномаркет - TEFAL-K3085114 VIOLET/IX ТЕРМОС

TEFAL-K3085114 VIOLET/IX ТЕРМОС

-36%

Производител: TEFAL
Шифра: 740669
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,249 ден.

SMART цена:
799 ден.

ТЕРМОС ИДЕАЛЕН ЗА ТЕЧНОСТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ НОСИТЕ СО СЕБЕ, ОДРЖУВАЈЌИ ЈА ИСТАТА ТЕМПЕРАТУРА СИЛИКОНСКО КУЌИШТЕ, НЕПРОПУСТЛИВО ЗАТВАРАЊЕ И МОДЕРЕН ДИЗАЈН КАПАЦИТЕТ 0,36 Л ЛЕСНО ОТВАРАЊЕ И ОТВОР ЗА ПИЕЊЕ

Слични производи