Техномаркет - TEFAL B3013212 24CM TАВА СО КАПАК

TEFAL B3013212 24CM TАВА СО КАПАК


Производител: TEFAL
Шифра: 740672
Достапност: залиха
Цена:
1,699 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ДЛАБОКА ТАВА СО КАПАК ДИЈАМЕТАР 24 СМ НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ЦВРСТА, СТАБИЛНА РАЧКА МАТЕРИЈАЛ НА КАПАКОТ-СТАКЛО

Слични производи