Техномаркет - TEFAL HB-8301.38 ПАСАТОР

TEFAL HB-8301.38 ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 740677
Достапност: залиха
Цена:
2,599 ден.

SMART цена:
1,819 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 600 W НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДОДАТОК-ДОЗЕР-0,8Л ТУРБО ФУНКЦИЈА

Слични производи