Техномаркет - DEEPCOOL N280 NOTEBOOK STAND/COOLER BLAC

DEEPCOOL N280 NOTEBOOK STAND/COOLER BLAC


Производител: DEEPCOOL
Шифра: 740685
Достапност: залиха
Цена:
699 ден.

ПОДЛОГА ЗА ЛАДЕЊЕ ЛАПТОП ДИМЕНЗИЈА НА ЛАПТОП(ЕКРАН) ДО 15.6" УСБ НАПОЈУВАЊЕ (USB PASSTHROUGH ПРИКЛУЧОК) ДИЈАМЕТАР НА ВЕНТИЛАТОР 140ММ БУЧАВА 21 DB, ДИМЕНЗИИ 340X310X54MM ТЕЖИНА 530ГР

Слични производи