Техномаркет - GORENJE E-6110 WB ЕЛ. ШПОРЕТ

GORENJE E-6110 WB ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: GORENJE
Шифра: 740689
Достапност:
Редовна Цена:
15,499 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 68 L ИНОВАТИВЕН ВНАТРЕШЕН ИЗГЛЕД НА РЕРНАТА ДИЗАЈНИРАН СПОРЕД ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ ФУРНИ НА ДРВА (HOMEMADE ОБЛИК) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 X 85 X 60 CM

Слични производи